fbpx

O nas

Botanika to firma rodzinna założona w sierpniu 2018 przez Ewelinę – pasjonatkę roślin i kwiatów.

Zobacz na blogu: To musiało się tak skończyć, a właściwie zacząć.

Botanika to sklep.

Stacjonarny sklep znajduje się we Wrocławiu na Bulwarze Dedala 1 A (Gądów). Zapraszamy Cię na botaniczne zakupy. Znajdziesz u nas rośliny doniczkowe, które wybieramy bardzo starannie. Dbamy o szczegóły. Doradzimy jaka roślina jest odpowiednia dla Ciebie, powiemy jak o nią zadbać oraz dobierzemy właściwą doniczkę. Ponadto zrobimy dla Ciebie bukiet ze świeżych kwiatów ciętych. Nasze naturalne bukiety mają polny charakter i są zawinięte w szary, ekologiczny papier. Uwielbiamy kwiaty sezonowe (nie przepadamy za Anturium). Cenimy sobie polskie marki i wspieramy lokalnych twórców. Dlatego w ofercie posiadamy naturalne kosmetyki, świece sojowe, makramy oraz inne gadżety, które ucieszą Ciebie i będą wyjątkowym prezentem dla Twoich bliskich.

Jeżeli nie możesz nas odwiedzić osobiście to zapraszamy Cię do skorzystania z naszego sklepu internetowego

Botanika to przestrzeń kreatywna.

Kreatywność to nasze motto. Serdecznie zapraszamy na warsztaty na których pokażemy jak posadzić las w słoju, zrobić kokedamę, ogródek skalny, ogródek ziołowy czy zapleść wianek. Zapraszamy również innych prowadzących do pokazywania warsztatów kreatywnych. Zapleciesz u nas makramę, poznasz technikę malowania akwarelą, nauczysz się kaligrafii. Grafik warsztatowy znajdziesz na naszej stronie i social mediach. Możemy też zorganizować dla Ciebie warsztaty w prywatnej grupie. Świętuj z nami swoje urodziny, wieczór panieński czy spotkanie integracyjne lub z przyjaciółmi. Do współpracy zapraszamy również firmy. Z chęcią przyjedziemy do Was i pokażemy nasz botaniczny świat!

Botanika to rośliny i kwiaty w twoim domu i biurze.

Chcesz mieszkać i pracować wśród zieleni i nie wiesz jak się za to zabrać? My z przyjemnością Ci w tym pomożemy i zajmiemy się zazielenianiem Twojego wnętrza. Ocenimy warunki i zaproponujemy odpowiednie rośliny, dobierzemy donice, a także profesjonalnie zadbamy o pielęgnacje roślin lub nauczymy Ciebie jak to robić. Poprawa jakości powietrza i estetyki miejsca gwarantowane. Umów się z nami na botaniczną konsultacje.