ŚLUBY I OKAZJE

Twój Dzień w Botanicznej
Oprawie

Cudowne wspomnienia zaczynają się od wyjątkowych detali. Pozwólcie, aby Botanika Story była częścią Waszej wyjątkowej historii. W dniu ślubu lub innym znaczącym wydarzeniu w Waszym życiu, stworzę dla Was florystyczną oprawę, która pozostanie niezapomniana. Z zaangażowaniem i troską o każdy detal, zapewnię, że kwiaty będą nie tylko dekoracją, ale symbolem pięknych chwil, które na zawsze zapiszą się w Waszej pamięci. Zapraszam do kontaktu, abyśmy mogli razem stworzyć coś niezwykle pięknego – bukiety, które mówią więcej niż słowa.

Twój Ślub w
Harmonii z Naturą

Zajmuję się dekorowaniem ślubów oraz innych ważnych uroczystości od kilku lat. Każde zlecenie traktuję bardzo indywidualnie
wsłuchując się przede wszystkim w Wasze potrzeby i upodobania. Oceniam lokalizację, biorę pod uwagę wielkość przyjęcia, a przede wszystkim Wasze oczekiwania. To wszystko ubieram w spójną koncepcję i tworzę dla Was dbając o detale i zachowując naturalny, ogrodowy styl. Każdą współpracę zaczynam od konsultacji przy filiżance herbaty tak, aby wzajemnie się poznać i sobie zaufać. Napisz do mnie jeśli masz ochotę bym rozpieściła Was kwiatami w tym szczególnym dniu.