fbpx

Zwroty

Jeśli nie jesteś do końca zadowolony z zakupów to nie ma problemu, aby zwrócić towar (odstąpić od umowy) lub wymienić zakupione u nas produkty w ciągu 14 dni od ich otrzymania, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy (zwrotu), musisz poinformować nas: Botanika Ewelina Serwiak, Bulwar Dedala 1a, 54-130 Wrocław, e-mail: kontakt@botanikastory.pl – o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną).

Możesz skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy (ŚCIĄGNIJ FORMULARZ). Możesz również przesłać jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na nasz adres e-mail kontakt@botanikastory.pl W razie zwrotu towaru, w ciągu 14 dni zwrócimy 100% poniesionych kosztów (w związku z zakupem produktów oraz dostawą).

Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia roślin prosimy o ich zwrot bezpośrednio do Botaniki w godzinach jej otwarcia ( adres: Bulwar Dedala 1a, 54-130 Wrocław) lub umówienie naszego kuriera, który odbierze od Was zwracany towar. Koszt kuriera na terenie Wrocławia wynosi 18 zł, okolice Wrocławia 35 zł. Aby umówić kuriera prosimy o kontakt telefoniczny: 570 648 014 lub mailowy: kontakt@botanikastory.pl